car rental in marmaris car rental in dalaman rent a car in marmaris rent a car in dalaman

1947 yılında Missouri, ABD'de kurulan National Car Rental, 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın en ileri oto kiralama kuruluşlarından biri olarak hizmet vermektedir. National, 83 ülkede 3200'in üstünde ofis sayısı, 375,000'in üstünde araç filosu ile yaygın ve iyi bir hizmet ve oto kiralamada en yeni standart ve gelişmiş teknolojileri sunar. Karmel Rent a Car olarak bizler dünya çapındaki bu markayı temsil etmekten gurur duyar aynı standartları hizmet vermekte olduğumuz şehirlerde müşterilerimize sunmaktan zevk duyarız.

Karmel Rent a Car National Car Rental temsilciliğiyle global olarak müşterilerinin araç kiralama ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda en uygun fiyatlara ve sizlerin kişisel ihtiyaçlara her durumda en doğru çözümleri yaratarak maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerini geliştirir ve müşterileri ile paylaşır. Bu sebeple havayolu şirketleri, otel zincirleri, otomobil bakım servisleri, yol asistans sağlayıcıları ile ortak platformlarda çalışarak müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümleri üretebilmekte ve tüm imkanlarını kullanarak her koşulda avantajlı hizmetler sunarak müşterilerinin otomobil kiralama ihtiyaçlarında en yüksek değeri onlara vermek ilkesi ile çalışır.

Müşterilerimize rezervasyon alanında da bir çok kanal sunarak onların koşullarına en uygun sistemden faydalanabilmelerini hedeflenmiştir. Böylece her müşterisinin kişisel tercih ve istekleri doğrultusunda kendisine en uygun olduğunu düşündüğü kanal üzerinden rezervasyon yapabilmesine olanak tanımaktadır. KARMEL araç kiralama olarak 2002 yılından beri hizmet ermekte olduğumuz tüm şehirlerde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır.

Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz. Başarımızın, siz değerli müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirime verdiğimiz önemin ve müşteri beklentilerini karşılamak için göstermiş olduğumuz çabanın bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Şirketimiz araç kiralama ile ilgili her türlü talep ve beklentileri yazılı olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca, yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız.